Благодійна акція «Микола про тебе не забуде» вкотре подарувала віру в чудеса маленьким львів'янам


19 Грудня 2013

Близько 600 помічників Св. Миколая рознесли подарунки 3000 дітям з малозабезпечених сімей Львова.

Благодійна акція «Микола про тебе не забуде» вкотре подарувала віру в чудеса маленьким львів'янам

Протягом 11 - 19 грудня 2013 у Львівському Палаці мистецтв на Фабриці Святого Миколая панувала святкова чарівна атмосфера: помічники Св. Миколая упаковували подарунки для дітей, до будинків яких Св. Миколаю важко знайти дорогу 19 грудня. Подарунки для дітей приносили львів'яни, гості міста та спонсори акції.
18 грудня - близько 600 помічників Св. Миколая вирушили в дорогу, щоб рознести подарунки 3000 маленьким львів'янам . Вони відвідали кожен будинок, стукаючи в двері і кажучи : «Я від Св. Миколая! Він просив передати тобі подарунок !»
Всього було рознесено близько 600 кг солодощів, 3000 глазурованих сирків ТМ Добряна, близько 4000 іграшок , майже 2000 книг , 3500 дитячих журналів і багато інших приємних сюрпризів і щирих посмішок.
19 грудня, під час святкової акції в місті, яка традиційно проходить в найбільш людних місцях Львова, волонтери вітали перехожих зі святом, даруючи їм цукерки та листівки і посмішки.
Всеукраїнська благодійна акція «Миколай про тебе не забуде » проводиться вже 13 -й рік поспіль «Академією української молоді» спільно з навчальними установами та громадськими організаціями Львова.
Метою акції є допомогти дітям та молоді відкрити в собі та проявити чуйність, небайдужість і безкорисливість, подарувати віру в чудеса тим, кому це дійсно це необхідно.

Всi новини